موج
کدخبر : ۳۲۱۶۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321653

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در کرمانشاه:

ابراهیم شکیبا گفت: از میان 361 نفر بیمار مشکوک بستری در بیمارستان، 31 نفر مبتلابه کرونا هستند و از این تعداد 276 نفر تاکنون بهبودیافته‌اند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، با تأکید بر اینکه وضعیت مبتلایان به کرونا در کرمانشاه در مقایسه با کل کشور در وضعیت مطلوب‌تری قرار دارد، ابراز داشت: از ابتدای اسفندماه امسال تاکنون 361 نفر مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند که از این تعداد تاکنون 276 نفر ترخیص شده‌اند و درمجموع سه نفر نیز در استان کرمانشاه فوت‌شده‌اند.

رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه بابیان این مطلب که در حال حاضر 82 بیمار مشکوک به کرونا همچنان در مراکز درمانی استان بستری هستند، خاطرنشان ساخت: کلیه افرادی که جوان و سالم هستند و مشکوک به وجود علائم بیماری کرونا هستند، می‌بایست دریک اتاق ایزوله در خانه بمانند چراکه علائم بیماری کرونا در این دسته از افراد بعد از دو هفته استراحت کامل و مراقبت رفع می‌شود.

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه اعلام کرد: با توجه به محدودیت شمار مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه در مقایسه با کل کشور، انتظار می‌رود که مردم با رعایت بهداشت فردی و همچنین عدم حضور در سفرهای شهری و برون‌شهری، آسیب‌های ناشی از انتشار این ویروس را در استان به حداقل برسانند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها