موج
کدخبر : ۳۲۱۵۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321576

نماینده منتخب مردم اصفهان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شرکت بهیار صنعت دانشگاه صنعتی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، زهرا شیخی در بازدید از شرکت بهیار صنعت دانشگاه صنعتی تاکید کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که ماسک های تولید شده در این بخش به دست دلالان نرسد ومستقیم به داروخانه ها و بیمارستان ها عرضه گردد.

وی اظهار کرد: در فضایی که عده ای از مردم و مسئوولان دچار یاس و ناامیدی شده اند رفتن به چنین فضاهایی بارقه امید را دل انسان روشن می سازد.

زهرا شیخی با بیان اینکه جوانان انقلابی ما توانایی انجام هر گونه کاری را دارند، افزود: با توجه به اهمیت و کاربرد علوم دانش بنیان در حل مسائل کشور و با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی می توان با تکیه بر نیروهای جوان حماسه های بزرگی خلق کرد.

وی همچنین با نوید رهایی از وابستگی کشور به کشورهای بیگانه ادامه داد: قطع به یقین می توانیم از قطب های عظیم دنیا در بحث اقتصاد شویم که این امر نیاز به حمایت مسئولان دارد.

نماینده منتخب مردم اصفهان در پایان با اشاره به این موضوع که تولید دستگاه شتاب دهنده خطی درمان سرطان یک موفقیت عالی برای کشور محسوب می شود، توضیح داد: در حالیکه جوانان ما می توانند به این تکنولوژی ها دست یابند امید نیز در دل بیماران بیشتر می شود و نگرانی خانواده های آنان نسبت به مسائل درمانی را  کاهش می دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها