موج
کدخبر : ۳۲۱۴۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321406

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف بیش از 2 تن پودر شوینده احتکار شده از یک انبار و دستگیری 3 نفر توسط نیروی انتظامی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی بیان  داشت: در بازرسی از یک منزل مسکونی 2 تن و 300 کیلو پودر شوینده و 8 هزار و 894 پد الکلی و لوازم بهداشتی که احتکار شده بودند، کشف شد.

وی افزود: همچنین در بازرسی از یک خودرو نیز 12 هزار و 880 جفت دستکش صنعتی خارجی که در 93 کارتن جاساز شده بودند، کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از یک منزل مسکونی نیز 70 هزار ماسک ، 573 هزار پد الکلی و لوازم پزشکی و 390 کارتن لباس و "گان" کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد:در مجموع 2 تن و 300 کیلو پودر شوینده ،8 هزار و 894 پد الکی، 12 هزار و 880 جفت دستکش صنعتی، 70 هزار ماسک، 573 هزار پد الکلی و لوازم پزشکی و 390 کارتن لباس و "گان" طی 3 عملیات جداگانه و توسط ماموران انتظامی و پایگاه اطلاعاتی شهرستان اصفهان کشف و 3 متهم نیز دستگیر شدند.

سردار مهدی معصوم بیگی با اشاره به تحویل متهمان این پرونده به مراجع قضائی تاکید کرد: طرح های عملیاتی پلیس برای شناسایی و تحویل محتکران لوازم بهداشتی و تجهیزات مقابله با بیماری کرونا به مراجع قانونی تداوم دارد و اینگونه افراد بدانند پلیس برخوردی قاطع و قانونی با آنها خواهد داشت و اجازه فعالیت به آنها هرگز داده نخواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها