موج
کدخبر : ۳۲۰۷۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320775

حمیدرضا بهزادی:

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم، گفت: این افراد مسافران استان قم بودند که پس از بستری و انجام معاینات مورد نظر، با سلامت جزیره قشم را به سمت شهر و دیار خود ترک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حمیدرضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم، در جمع خبرنگاران، با اعلام اینکه در این مدت ۳ مورد مثبت مبتلا به کرونا در قشم هم ثبت شده است، افزود: هر سه نفر این افراد مسافران استان قم بودند که پس از بستری و انجام معاینات مورد نظر، با سلامت جزیره قشم را به سمت شهر و دیار خود ترک کردند.

وی ادامه داد: افراد ترخیص شده با حال عمومی کاملا رضایتبخش، بیمارستان را به مقصد منازل خود ترک کردند و امیدواریم با رعایت بهداشت شخصی و اجتماعی هر روز شاهد افزایش سلامت مردم در برابر این بیماری باشیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم، گفت: بیش از نیمی از بیماران مشکوک به کرونا ویروس از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم ترخیص شدند.

بهزادی از همه ساکنان جزیره خواست با رعایت بهداشت شخصی و خودداری از ترددهای غیر ضروری به خارج از منزل، به سلامت خود، خانواده و اجتماع و در نهایت عبور هرچه زودتر از این بیماری کمک کنند. 

بهزادی موج غیرقابل تصور تبادل اطلاعات مربوط به بیماری کرونا و آمارهای نگران کننده در فضای مجازی را باعث افزایش استرس بین خانواده ها دانست و عنوان کرد: یکی از نیازهای مهم برای تصمیم گیری در زمینه مقابله با ویروس کرونا، داشتن روحیه قوی است و لازم است همه ما اخبار این بیماری را از طریق مسئولان مرتبط دریافت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها