موج
کدخبر : ۳۲۰۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320412

فریدون همتی خبر داد؛

استاندار هرمزگان خبر از تغییر ساعات کاری تمامی دستگاه‌های اجرایی، نهادهای دولتی و عمومی به غیر از واحدهای عملیاتی دستگاه‌های خدمات‌رسان تا پایان هفته جاری داد.

به گزارش خبرگزاری موج، فریدون همتی استاندار هرمزگان گفت: به پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی و با اعلام سپردن اختیار آن به استانداران، ساعات کاری تمامی دستگاه‌های اجرایی، نهادهای دولتی، عمومی و بانک‌ها به غیر از واحدهای عملیاتی دستگاه‌های خدمات‌رسان تا پایان هفته جاری (پنجشنبه ۱۵ اسفند) از ساعت ۸صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر  خواهد بود.

فریدون همتی بیان کرد: تعدادی کارکنان مانند مادران دارای فرزند زیر ۶ سال و افراد با سابقه بیماری های قلبی ، تنفسی و موارد خطرآفرین بیماری می توانند به صورت دورکاری نسبت به ارائه خدمات به مردم با تشخیص مدیر اقدام کنند.  استاندار هرمزگان تاکید کرد: ارایه خدمات به مردم توسط دستگاه‌ها و بر پیش‌بینی تمهیدات لازم در جهت بهداشت محیط اداری با توجه به تراکم حضور ارباب رجوع باید با حساسیت بیشتری در این روز ها انجام شود.

 وی افزود: تمامی مدیران دستگاه های اجرایی در حالت آماده‌ باش خواهند بود و مردم با رعایت بهداشت فردی و همکاری با ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در جهت کاهش و شکست این بیماری برای پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری تلاش کنند.

استاندار هرمزگان از مردم استان خواست که ضمن رعایت به بهداشت فردی و توجه به اطلاعیه‌ های دانشگاه علوم‌ پزشکی از تردد های غیرضروی در سطح شهر و مکان های پر ازدحام خودداری نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها