موج
کدخبر : ۳۲۰۲۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320228

حجت الاسلام کذایی:

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه بندرعباس از در نظر گرفتن تمهیدات لازم ستاد برگزاری نماز جمعه برای پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام  سعید کذایی مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه بندرعباس  از هماهنگی های صورت گرفته بین این ستاد و دستگاه هایی همچون استانداری، فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی، بهداشت شهرستان بندرعباس، شهرداری و دیگر دستگاه ها و سازمان های ذی ربط جهت در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای حضور مومنین نمازگزار جهت اقامه نماز جمعه این هفته در بندرعباس خبر داد و گفت: با هماهنگی دستگاه های مربوطه وسایل حمل ونقل عمومی همانند هر هفته جهت رفاه حال نمازگزاران کار ایاب و ذهاب را انجام می دهند.

وی همچنین با بیان اینکه صحن و شبستان  مسجد جامع به منظور پیشگیری از بیماری کرونا ضدعفونی خواهد شد، عنوان کرد: در همین خصوص این هفته، از دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان جهت ارائه گزارش و توصیه های مهم بهداشتی از تریبون نماز جمعه دعوت به عمل آمده است.

حجت الاسلام کذایی ضمن اشاره به موضوع مهم رعایت مسائل بهداشت فردی و عمومی، از مومنین نمازگزار خواست مهر و سجاده به همراه داشته باشند و خواهران نیز از چادر نماز شخصی خود استفاده کنند.

وی افزود: در همین راستا طبق برنامه ریزی صورت گرفته در خصوص کاهش برنامه های فرهنگی ستاد برگزاری نماز جمعه، برنامه دورهمی علمی، اعتقادی که هرهفته قبل از نماز جمعه در مسجد جامع توسط کمیته جوانان این ستاد برگزار می شد به هفته های آینده موکول شد.

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه بندرعباس اضافه کرد: همچنین از مومنین نمازگزار خواسته شده است که در صورت امکان فرزندان خردسال خود را به همراه نیاورند زیرا مهد آدینه ستاد در این هفته تعطیل خواهد بود.

وی گفت: قبل و بعد از نماز از مصافحه و دست دادن به یکدیگر خودداری شود و در صورت مشاهده علائم هرنوع بیماری از حضور در مسجد بپرهیزند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها