موج
کدخبر : ۳۱۹۸۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319884

هشدار شرکت آب منطقه ای کردستان به شهروندان؛

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای کردستان گفت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و احتمال وقوع سیل در استان، مردم از تردد و اسکان در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل ها خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، عرفان مومن‌پور پیش از ظهر امروز سه‌شنبه با اعلام این مطلب اظهار داشت: تمهیدات لازم برای مقابله با سیل احتمالی در استان اندیشیده شده و رودخانه‌ها و مناطق پرخطر نیزاز قبل لایروبی شده است.

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای کردستان با بیان اینکه عملیات لایروبی رودخانه‌های استان بویژه قشلاق و گاوه‌رود انجام شده است، اضافه کرد: با این وجود نیاز است مردم از حضور در نقاط پرخطر و حاشیه رودخانه‌ها برای حفظ سلامتی خود، پرهیز کنند.

مومن‌پور بر آمادگی بخش‌های مختلف این شرکت برای مقابله با سیل تاکید کرد و یادآور شد: تمام تجهیزات لازم برای کنترل سیل احتمالی در مسیل‌ها و رودخانه‌های استان پیش‌بینی شده است.

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای کردستان افزود: پایش و نظارت رودخانه‌ها هنگام سیلاب توسط کارشناسان و اکیپ گشت و بازرسی آب‌های سطحی، شناسایی و تخریب پل غیراصولی و غیراستاندارد و حادثه خیز با هدف رهاسازی کامل آب از جمله در شهرستان دیواندره از جمله اقدامات این شرکت برای رفع نقاط حادثه‌خیز است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها