موج
کدخبر : ۳۱۹۲۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319231

رئیس ستاد انتخابات لرستان در گفت‌وگو با موج:

رئیس ستاد انتخابات لرستان، گفت: هنوز نتیجه قطعی انتخابات در حوزه‌های انتخابیه لرستان اعلام نشده، لذا لازم است تا مردم به شایعات توجه نکنند.

محمود ثمینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج، مستقر در ستاد انتخابات لرستان، گفت: هنوز نتیجه قطعی انتخابات مجلس در لرستان اعلام نشده، لذا هرگونه گمانه‌زنی در خصوص نتایج نهایی، از نظر این ستاد مردود است.

رای گیری در حوزه های انتخابیه لرستان به پایان رسیده است

رئیس ستاد انتخابات لرستان، افزود: با توجه به اینکه مدت زمان رای‌گیری در حوزه انتخابیه پلدختر، حوزه انتخابیه سلسله و دلفان و حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان از ساعت 20 به پایان رسیده است، لذا هنوز کار شمارش آرا پایان نپذیرفته و به زودی، نتیجه نهایی، اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، ادامه داد: با تنفیذ وزارت کشور و نظر استاندار لرستان، رای گیری در سایر حوزه های انتخابیه تا ساعت 21 ادامه داشت که کار شمارش آرای شعب این حوزه ها نیز همچنان ادامه دارد.

محمود ثمینی

مردم، اخبار موثق را از رسانه های معتبر و ستاد انتخابات لرستان پیگیری کنند

محمود ثمینی، تصریح کرد: انتشار اسامی برخی کاندیداها به عنوان پیروز انتخابات، شایعه است و از عموم مردم تقاضا داریم تا اخبار رسمی را از طریق ستاد انتخابات و رسانه‌های معتبر پیگیری کنند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان، گفت: تجمع در مقابل شعب اخذ رای و برگزاری جشن های پیروزی بی پایه و اساس تخلف است و با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.

شورای تامین لرستان، تشکیل جلسه می‌دهد

گفتنی است، تا دقایقی دیگر، شورای تامین لرستان، به ریاست استاندار و با حضور اعضا، در محل ستاد انتخابات لرستان برگزار خواهد شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها