موج
کدخبر : ۳۱۹۰۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319087

سردار آقاخانی:

فرمانده انتظامی استان قم گفت: با اشرافیت کامل و همکاری با سایر دستگاهای اطلاعاتی و امنیتی و شورای تامین استان،‌ انتخابات در قم بدون کوچکترین مشکلی درحال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار عبدالرضا آقاخانی با حضور در ستاد انتخابات استان قم در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: با تمهیدات اندیشیده شده در سطح استان، انتخابات درقم،‌ در کمال امنیت و آرامش در حال برگزاری است.

فرمانده انتظامی استان قم بیان کرد: قانون تکلیف نیروی انتظامی درموضوع انتخابات را به خوبی روشن کرده است که بر اساس آن مسئولیت امنیت برگزاری انتخابات با نیروی انتظامی است.

وی افزود: در همین رابطه در قم نیز با حدود ۷۰۰ شعبه اخذ رای در همه مناطق استان،‌ انتخابات با آرامش کامل در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: تمهیدات لازم برای تامین امنیت انتخابات همچون رصد اطلاعاتی و امنیتی از ماه های قبل شروع شده و امروز نیز نیروهای ما قبل از ساعت رسمی برگزاری انتخابات در شعبه‌ها حاضر بودند تا مردم با آسودگی خاطر رای خود را به صندوق‌ها بیندازند.

وی بیان کرد: اکنون با توجه به حضور گسترده مردم هیچ مساله ای نداریم و مردم با آرامش و سلامت در حال رای دادن هستند.

وی ادامه داد: در تقویم کاری سال ۹۸ نیروی انتظامی استان برنامه های خاص را پیش بینی کرده بودیم که یکی از مهمترین آن‌ها انتخابات بود که با تجربه سال‌های گذشته،‌ اکنون وضعیت امنیتی انتخابات در قم به خوبی تامین و این حماسه ملی با آرامش کامل درحال برگزاری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها