موج
کدخبر : ۳۱۸۶۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318619

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: از سه هزار و ۸۰ شعبه در سطح استان مازندران، دو هزار و ۴۵۴ شعبه اصلی و ۶۲۶ شعبه سیار در طول برگزاری انتخابات فعال هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: دو میلیون و ۴۳۴ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند که ۱۱۴ هزار نفر رای اولی هستند.

وی ادامه داد: مردم این استان می‌توانند از بین ۱۴۵ نامزد تأیید صلاحیت شده از ۹ حوزه انتخابیه مازندران ۱۲ نفر از افراد اصلح را راهی مجلس شورای اسلامی کنند.

حسین زادگان بیان داشت : مازندران جزو استان‌هایی هست که مشارکت بالایی در انتخابات ادوار گذشته داشته و در دوره قبل برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیش از ۷۲ درصد مردم استان در انتخابات مشارکت داشتند و امیدواریم در این دوره نیز شاهد مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای باشیم.

استاندار مازندران بیان داشت: از سه میلیون و۳۰۰ هزار نفر جمعیت استان مازندران دو میلیون ۴۳۴ هزار نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند که از این بین ۱۱۴ هزار و نفر رأی اولی هستند و حدود پنج درصد از مجموع واجدین شرایط رأی دادن در انتخابات مجلس یازدهم را رأی اولی‌ها تشکیل می‌دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها