موج
کدخبر : ۳۱۸۱۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318159

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال به مدت 4 روز در سیتی سنتر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در جمع اصحاب رسانه گفت: درسیزدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال و دومین نمایشگاه ملی کسب و کارهای فرهنگی با رویکرد کودک و نوجوان در اصفهان صاحبان کسب و کار در این حوزه به مدت 4 روزدر سیتی سنتر اصفهان به تبادل اطلاعات و تجربیات می پردازند.

وی بیان کرد: در عصر حاضر رسانه های دیجیتال یکی از موضوعات مهم دنیای امروز و کشور محسوب می شود که از نظر سرعت و وسعت دامنه بستری است که همگان به آن دسترسی دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان  ادامه داد: امروزه به واسطه فضای مجازی قادر هستیم پیام خود را با هزینه ای اندک و با سرعت به  دوردست  ترین نقاط دنیا ارسال کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری گفت: در دنیای امروز رسانه های دیجیتال می تواند هم فرصت و هم تهدید تلقی شوند، رسانه های دیجیتال با پیشرفت تکنولوژی و نیاز بشر با نگاه مثبت می تواند در خدمت بشر باشد و یا با ابزارشدن به دست استکبار جهانی به یک آسیب جدی  و تهدید تبدیل شود.

وی افزود: در دنیای امروز فضای مجازی و دیجیتال به حوزه وسیعی از کسب و کار تبدیل شده و به یکی از پردرآمدترین حوزه‌های کسب و کارتبدیل شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان کسب وکار دیجیتال را به عنوان پیامد مثبت عصر اطلاعات دانست و اظهار داشت: فضای مجازی زمینه اشتغال بخش زیادی از جامعه را فراهم کرده و همچنین حوزه کسب و کار دیجیتال با زیرشاخه هایش می تواند بستر رونق اقتصادی را فراهم کند.

به گزارش موج؛ سیزدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال و دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کارهای فرهنگی از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه در ۶۰ غرفه در مجموعه سیتی سنتر اصفهان برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها