موج
کدخبر : ۳۱۷۶۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317611

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری کلاهبردار 400 میلیاردی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردارمهدی معصوم بیگی گفت: فردی که در زمینه خرید و فروش ارز و پرداخت سود بالغ بر 400 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط پلیس امنیت اقتصادی اصفهان دستگیر شد.

 در پی شکایت 3 نفر مبنی بر کلاهبرداری کارمند یک صرافی از آنان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در پی شکایت 3 نفر مبنی بر کلاهبرداری کارمند یک صرافی از آنان مشخص شد، مال باختگان مبلغ 400 میلیارد ریال به منظور سرمایه گذاری در زمینه خریدو فروش ارز و دریافت سود حاصله در اختیار متهم قرار داده اما وی با پول هایی که در اختیار داشته متواری شده و هیچ اطلاعاتی از وی در دسترس نیست.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: در این زمینه بررسی های علمی و تخصصی ویژه و گسترده ای انجام و در نهایت کارآگاهان با اشرافیت اطلاعاتی دریافتند، فرد مذکور پس از چند سالی که با مبلغ مذکور در زمینه خرید و فروش غیر قانونی ارز فعالیت داشته به صورت ناگهانی از کشور خارج و تا کنون مراجعه نکرده است.

سردار مهدی معصوم بیگی گفت: سرانجام با تلاش ها و اقدامات صورت گرفته و جمع آوری مستندات لازم مخفیگاه متهم در یکی از کشورهای همسایه شناسایی و طی یک عملیات پیچیده و ویژه با همکاری پلیس بین الملل دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: متهم پس از دستگیری جهت رسیدگی به اتهام خود در زمینه کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با هشدار به کسانی که به صورت غیر قانونی اقدام به خرید و فروش ارز می کنند اظهار داشت: پلیس به صورت دقیق و هوشمندانه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را رصد کرده و با کسانی که به بهانه کسب منافع شخصی باعث برهم زدن امنیت اقتصادی کشور شوند قاطعانه برخورد می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها