موج
کدخبر : ۳۱۷۵۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317504

سردار غلامرضا جعفری عنوان‌ کرد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 54 هزار لیتر فراورده های نفتی قاچاق در یک عملیات شبانه پلیسی در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبرگفت : ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان میناب در ادامه طرح های پاکسازی نقاط آلوده و در راستای مقابله با پدیده قاچاق بویژه قاچاق سوخت در سطح شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از قصد انتقال و قاچاق مقادیر زیادی سوخت قاچاق بوسیله خودروهای نیسان به سمت خور بندزرک مطلع و موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی در خصوص کشف 54 هزار لیتر فراورده های نفتی قاچاق طی یک عملیات پلیسی در میناب، افزود : ماموران انتظامی برای صحت و صقم موضوع با تشکیل اکیپی به محل واقع در خور بندزرک اعزام وبه چند خودروی نیسان در حال تخلیه سوخت که قصد داشتند بوسیله قایق مشک های حاوی سوخت را به شناورها منتقل کنند که در یک عملیات ضربتی تعداد 6 عدد مشک ماری حاوی 54 هزار لیتر گازوئیل متصل به دو فروند شناور کشف و به ورودی خور منتقل کرده و به وسیله موتور پمپ های مکنده به داخل تانکر های حمل سوخت تخلیه کردند.

این مقام انتظامی استان خاطرنشان کرد: در این ماموریت 2 فروند شناور ،2 دستگاه خودرو ،9 دستگاه موتور پمپ و دودستگاه موتورسیکلت که در امر قاچاق سوخت از آن استفاده می شد توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش ریالی این محموله قاچاق کشف شده را 4 میلیارد و465 میلیون ریال عنوان کرده و اظهار داشت:در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری عوامل قاچاق ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها