موج
کدخبر : ۳۱۷۴۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317488

سردار غلامرضا جعفری خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و هلاکت قاتل و شرور مسلح و عامل شهادت شهید عباس معصومی در شهرستان جاسک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان، در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان جاسک با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی از حضور شرور و قاتل متواری به هویت" م-ج" در روستای برگی از توابع شهرستان جاسک مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سردار غلامرضا جعفری  افزود: مأموران با اقدامات فنی و شگرد های پیچیده پلیسی مخفیگاه این شرور مسلح را در یک منطقه صعب العبور کوهستانی که فاقد هرگونه راه دسترسی به ارتباط مخابراتی، بیسیمی و خودرویی بوده و موقعیت جغرافیایی آن شامل پستی و بلندی های بسیار سخت و طاقت فرسا بود را شناسایی و با تشکیل چند اکیپ مجرب، مخفیگاه این شرور سابقه دار را محاصره کردند.

این مقام انتظامی استان تصریح کرد: فرد شرور با مشاهده مأموران عرصه را بر خود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سوی مأموران کرد که با توجه به هوشیاری و برتری حجم آتش مأموران فرد شرور طی این درگیری مسلحانه به هلاکت رسید و در بازرسی مخفیگاه وی یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه سه تیغه خشاب و 52 تیر فشنگ جنگی و 15 پوکه کلاش کشف شد.

سردار جعفری اظهار داشت: متهم دارای سوابق متعددی کیفری نظیر ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان، دوفقره قتل و چهار فقره تهدید به قتل در سطح شهرستان جاسک و بشاگرد، زورگیری، اخاذی، خلع سلاح پرسنل محیط زیست، به شهادت رساندن شهید عباس معصومی از مأموران پلیس راه جاسک و دومرحله درگیری با مأموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی جاسک می باشد.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به هیچ وجه حضور و فعالیت مجرمانه این اراذل و اوباش در جامعه را تحمل نخواهد کرد و برابر قانون و با اقتدار مقابل قانون شکنان می ایستد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها