موج
کدخبر : ۳۱۷۳۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317314

همزمان با دهه فجر انجام شد؛

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان ازپرداخت ۵۵۲ وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد همزمان با دهه مبارک فجر در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا کیانی گفت: در دهه مبارک فجر بیش از ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ۵۵۲ مددجوی مستعد اشتغال تحت حمایت کمیته امداد اصفهان پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه تاسیس کمیته امداد به عنوان اولین نهاد پس از پیروزی انقلاب به فرمان امام راحل نشانگر اهمیت مهم اقشار نیازمند و آسیب پذیر در اندیشه ایشان است، گفت: ایشان رسیدگی به نیازمندان را تنها کمک به معیشت آنها نمی دانند و ماموریت این نهاد را مددرسانی به حیات، کار و زندگی شرافتمندانه ترسیم کرده اند.

کیانی در ادامه افزود: توانمندسازی مددجویان تحت حمایت از مهمترین برنامه های این نهاد برای کمک به بازسازی زندگی شرافتمندانه برای نیازمندان اصفهانی است که از مسیر ارائه آموزش های مقدماتی و حرفه ای، کاریابی و پرداخت تسهیلات اشتغال زایی پیگیری می شود.

وی با بیان اینکه ۵۵۲ وام اشتغال در ایام دهه مبارک فجر به مددجویان مستعد پرداخت می شود، خاطرنشان ساخت: بیش از ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات امدادی و همچنین منابع قرض الحسنه بانکی برای این منظور در نظر گرفته شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان همچنین با اشاره به کاربرد الگوی راهبران شغلی برای ایجاد مشاغل پایدار در میان جامعه مددجویان اصفهانی، اظهار کرد: ۴ طرح راهبری شغلی در ایام دهه مبارک فجر آغاز شده اند که به اشتغال ۵۵ مددجو منجر خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها