موج
کدخبر : ۳۱۷۲۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317265

فرهاد عبدالعلی پور:

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: آتش سوزی در جنگل های حاشیه ارس پارس آباد با تلاش بیش از ۱۴ اکیپ از منابع طبیعی و آتش نشانی و هلال احمر مهار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، فرهاد عبدالعلی پور مدیر کل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: آتش سوزی در جنگل های سراسر حاشیه رود ارس مهار شد: آتش سوزی در جنگل های  حاشیه ارس پارس آباد با تلاش بیش از ۱۴ اکیپ  از منابع طبیعی و آتش نشانی و هلال احمر مهار شد.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اردبیل بیان کرد: با توجه به گزارش اداره منابع طبیعی شهرستان پارس آباد مبنی بر آتش سوزی در جنگلهای ارس که بیش از ۱۰ هکتار جنگل خشکیده و بالغ بر ۱۰ هکتار نیزار دچار آتش سوزی شده بود بلافاصله در محل حاضر شده و با تلاش بیش از ۱۴ اکیپ از نیروهای آتش نشانی نیروهای راهداری و نیروهای انسانی اداره مدیریت بحران و منابع طبیعی و هلال احمر تا ساعت ۲۲ شب آتش سوزی مهار شد.

وی افزود: عوامل انسانی در این خصوص دخیل بوده اند که مسئولین ذیربط در حال پیگیری هستند

وی همچنین در خصوص خسارات وارده به دلیل تندباد شدید در استان اردبیل گفت: بیشترین سرعت باد (۱۳۳ کیلومتر در ساعت) در مشکین شهر و ( ۱۰۸ کیلومتر در ساعت) در شهرستان گرمی بوده که خوشبختانه هیچ گونه خسارات جانی نداشته و تنها چند دیوار ریزش کرده که بعد از جمع بندی میزان خسارت وارده اعلام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها