موج
کدخبر : ۳۱۷۲۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317247

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست شورای اداری کرمانشاه گفت: طبق برنامه تا سال 1400 نرخ بیکاری استان را به میانگین کشوری خواهیم رساند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با تأکید بر تلاش مضاعف برای کاهش نرخ بیکاری کرمانشاه، ابراز داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده، سالانه سه درصد نرخ بیکاری استان کاهش می‌باید.

وی از اشتغال‌زایی 7 هزار نفر برای کاهش یک‌درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه خبر داد و افزود: طی دو سال گذشته پس از وقوع زلزله 1300 میلیارد تومان اعتبارات ارزان‌قیمت برای ایجاد اشتغال در استان پرداخت‌شده است.

مدیریت ارشد استان در خصوص برنامه 100 مدیر، 100 مسجد نیز اظهار داشت: مدیران استان در این برنامه‌ها در صورت اعلام وعده‌ای به مردم می‌بایست به هر نحو ممکن قول‌های خود را عملی سازند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به گستردگی شهر کرمانشاه و آمار بالای جمعیت و مرکزیت آن در غرب کشور، قاعدتاً شهرداری کرمانشاه به‌تنهایی نمی‌تواند تمامی مسائل شهری را مرتفع سازد، ازاین‌رو شهر کرمانشاه به هشت منطقه تقسیم و هرکدام از معاونین و مدیران استانداری با هماهنگ شدن در مسجد هر منطقه به بررسی و رفع مشکلات اجتماعی و اقتصادی،بیکاری و... شهروندان می‌پردازند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها