موج
کدخبر : ۳۱۶۷۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316711

سعید ناجی:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان انتشار اخبار نادرست در خصوص ویروس کرونا را موجب تشویش افکار عمومی و نگرانی جامعه دانست.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در نشست اضطراری کمیته سلامت بهداشت و درمان استان، انتشار اخبار نادرست در خصوص ویروس کرونا را موجب تشویش افکار عمومی و نگرانی جامعه دانست و بر لزوم پرهیز از نشر خبرهای غیرواقعی و نیز اهتمام دستگاه های متولی بر نظارت در این بخش تاکید کرد.

وی با اطمینان به اینکه موردی از وجود ویروس کرونا در استان مشاهده نشده، آموزش به مردم و نیز اطلاع‌رسانی صحیح و واقعی را در جلوگیری از شیوع این ویروس موثر دانست.

ناجی با اشاره به مرزی بودن استان و لزوم اعمال اقدامات کنترلی بیان کرد: تیم پزشکی برای بررسی و کنترل ویروس کرونا در مبادی ورودی مرزی فرودگاهی و بندری استان مستقر شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر ضرورت ایجاد و حفظ آمادگی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: ضروری است مراقبت و پیشگیری های لازم درجهت مقابله با ورود احتمالی این ویروس به کشور از طریق مبادی ورودی استان مورد توجه باشد.

وی خاطر نشان کرد: به منظور آگاهی بخشی عمومی، پیام ها، توصیه های بهداشتی و مراقبتی و اطلاع رسانی دقیق از سوی صدا و سیما و رسانه های استان منعکس شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها