موج
کدخبر : ۳۱۶۶۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316619

فرمانده انتظامی گفت: با انجام اقدامات پلیسی باند ۲ نفره سرقت از منزل در شهر کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سردار عباسعلی محمدیان عنوان کرد:  در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در اقصی نقاط استان البرز ، متوجه رد پای یک باند سرقت حرفه ای در پرونده های سرقت منزل استان البرز شدند. 

وی گفت: رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت و طی تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان با زیر نظر گرفتن منازل خالی از سکنه در فرصتی مناسب با شیوه های تخریب، توپی زنی و بالکن روی اقدام به سرقت اقلام آن ها می کنند.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه این باند ۲ نفره را در شهر کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آن ها را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

محمدیان افزود : در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار زیادی اموال مسروقه از جمله لپ تاپ، لوازم صوتی و تصویری و لوازم خانگی کشف شد.

وی بیان داشت: متهمان از سوی مراجع قضایی استان های آذربایجان شرقی، فرماندهی ویژه غرب و شرق تهران و همچنین فرماندهی تهران بزرگ تحت تعقیب بودند که پس از مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به بیش از ۵۰ فقره سرقت در شهرهای تبریز، کرج و شهرهای مختلف استان تهران اعتراف کردند.

طی ماه های اخیر فیلم متهمان در حین سرقت در شهر تبریز به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شده بود و این موضوع سبب ایجاد مطالبه عمومی برای دستگیری این باند حرفه ای شده بود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    قفل ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پنجره ها و بالکن نصب کنند که اگر دزدان تا پشت در و پنجره ها هم رسیدن، به هیــــــــــــــــــچ روشی نتونن وارد بشن

  • قفل ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پنجره ها و بالکن نصب کنند که اگر دزدان تا پشت در و پنجره ها هم رسیدن، به هیــــــــــــــــــچ روشی نتونن وارد بشن

  • پاسخ

    قفل ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پنجره ها و بالکن نصب کنند که اگر دزدان تا پشت در و پنجره ها هم رسیدن، به هیــــــــــــــــــچ روشی نتونن وارد بشن

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها