موج
کدخبر : ۳۱۶۴۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316446

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در آیین آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۰۳ روستای بخش سرفیروزآباد شهرستان کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید در عرصه محرومیت‌زدایی، پیشتاز بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در آیین آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۰۳ روستای بخش سرفیروزآباد شهرستان کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرکل حوزه استاندار، مدیرکل دفتر روستایی و مدیرکل روابط عمومی، در روستای چنار این بخش برگزار شد؛ اظهار داشت: محرومیت‌زدایی و تهیه امکاناتی همچون گازرسانی یکی از آرمان‌های اصلی و موردتوجه انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) بوده است. رهبر معظم انقلاب نیز در ابلاغیه‌هایی که به سران سه قوه اعلام می‌دارند؛ همیشه توجه بسیار ویژه‌ای به محرومیت‌زدایی دارند.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: میانگین کشوری هزینه گازرسانی به هر خانوار ۱۲ میلیون است ولی وزارت نفت باوجود بالا بودن این هزینه‌ها در مناطق کوهستانی، گازرسانی به مناطق محروم و روستاهای مرزی را در دستور کار قرار داد.

وی با تأکید بر این موضوع که در دوران دولت تدبیر و امید یک توجه ویژه به مناطق محروم شده است در ادامه اظهار داشت: تا سال ۹۲ تنها ۲۱۳ روستای استان کرمانشاه به شبکه گازرسانی متصل بودند و در سال ۹۸ این تعداد به ۱۳۲۱ روستا رسیده است. و اکنون هم شاهد آغاز عملیات گازرسانی به ۱۰۳ روستای بخش سرفیروزآباد هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها