موج
کدخبر : ۳۱۶۳۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316376

هوشنگ ملایی در گفتگو با خبرگزاری موج:

مدیرعامل آب منطقه ای استان هرمزگان گفت: رسانه‌ها باید با نقد منصفانه مدیران را از مشکلات موجود آگاه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هوشنگ ملایی مدیرعامل آب منطقه ای استان هرمزگان، در حاشیه ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه‌ی خلیج فارس، با حضور  در غرفه خبرگزاری موج با بیان اینکه کسی با نقد هیچ رسانه ای مخالفتی ندارد، اذعان داشت: هرگاه نقد، نقدی منصفانه باشد، قطعا می تواند در جهت کمک به دستگاه ها، نظم اداری کشور و مجموعه ما که جزیی از این جامعه است، موثر واقع شود.

مدیرعامل آب منطقه ای استان هرمزگان با تاکید بر اینکه از نقد استقبال خواهیم کرد، افزود: تمام رسانه ها وظیفه دارند به رسالتی که بر دوششان است وفای به عهد کنند اما باید تلاش شود تا در جهت آگاه سازی مدیران قلم بزنند و مرز بین نقد و بغض را مشخص کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تشریح کرد: تمام اصحاب رسانه و مطبوعات وظیفه دارند دیدگاه هایشان را منتقل کنند و قطعا این دیدگاه ها در جهت اصلاح امور کارساز خواهد بود.

مدیرعامل آب منطقه ای استان هرمزگان اضافه کرد: در یک مجموعه عظیم، کاستی ها و نواقص متحمل است، اما اگر انعکاس آن به طرق مختلف در جهت رفع کاستی ها و مشکلات باشد می تواند کمک بزرگی در جهت پیشبرد عملکرد مدیران و آگاهی آنان در خصوص ترفیع این کاستی ها باشد.

ملایی با اشاره به اینکه رسانه ها برای پیشبرد اهداف و عملکرد مدیران تاثیر بسزایی خواهند داشت، خاطر نشان کرد: مدیران را از مشکلات آگاه کنید و برای رفع کاستی ها به صورت جمعی قدم بردارید.

وی آموزش را یکی از عناصر کلیدی ارتقا جامعه خواند و تصریح کرد: آموزش تنها مختص به آموزش و پرورش نیست و قطعا به سایر نهاد نیز اختصاص می بابد و امید است تا در جهت تبیین آموزش گام های موثرتری برداشته شود.

مدیرعامل آب منطقه ای استان هرمزگان ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه خبرگزاری موج، اضافه کرد: با وحدت و پیگیری‌های قاطع امید داریم که در استان هرمزگان تحولی وصف ناشدنی ایجاد خواهید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها