موج
کدخبر : ۳۱۶۳۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316346

محمد رادمهر تاکید کرد؛

فرماندار جاسک در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان گفت: نیاز است خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق سیل زده همچنان به همین شکل ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، دکتر چنگایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت و نحوه خدمات رسانی بهداشتی و درمانی به مناطق سیل زده جاسک گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به سیل زدگان ادامه دارد.

دکتر احمد چنگایی با اشاره به بررسی مصوبات قبلی شورا در این جلسه، بیان کرد: هر یک از نمایندگان دستگاههای اجرایی اقدامات انجام شده توسط مجموعه خود را تشریح کردند.

محمد رادمهر فرماندار جاسک در این جلسه از مجموعه شبکه  بهداشت و درمان در خصوص حضور فعال و مستمر در مناطق سیل زده تشکر کرد، و گفت: نیاز است خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق سیل زده همچنان به همین شکل ادامه پیدا کند.

نحوه برگزاری و زمان و مکان مجمع سلامت شهرستان جاسک از دیگر مباحث این جلسه بود که مقرر شد؛ شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری اقدامات لازم را برای برگزاری مجمع انجام دهند.

این جلسه با حضور فرماندار جاسک، دکتر چنگایی مدیر شبکه بهداشت و درمان و روسا و نمایندگان ادارات و سازمان ها عضو شورا در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان جاسک برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها