موج
کدخبر : ۳۱۶۲۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316211

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار البرز، گفت: امید است با تلاش حداکثری تمامی دست اندرکاران انتخابات این رویداد بزرگ سیاسی هرچه بهتر و با شکوه تر برگزار شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، نورمحمد فردی در جمع خبرنگاران گفت: معیار اصلی در برگزاری انتخابات سال جاری قانون مداری است و همه مجریان انتخابات از بازرسان، ناظران، عوامل اجرایی، داوطلبان، نامزدها و شهروندان مکلف به رعایت قانون هستند.

فردی گفت: تبلیغات انتخاباتی ؛ محدودیت ها و ممنوعیت ها بعد از صلاحیت نهایی نامزدها توسط فرمانداران در جلسه ای به نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی گوشزد شود و آموزش های لازم داده شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز خاطرنشان کرد: پس از تایید صلاحیت ها نیز فرمانداران با نامزدها نشست های توجیهی داشته و وظایف قانونی آنها را در امر انتخابات متذکر شوند.

وی افزود: کوچک‌ترین تحرک جانب دارانه از دست اندر کاران انتخابات پذیرفتی نیست حتی اگر در روز انتخابات هم باشد، برخورد می شود.

فردی تاکید کرد: فرمانداران و بخشداران با درنظر گرفتن تمام تمهیدات و امکانات برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند تلاش کنند و موارد انتخاباتی به موقع اطلاع رسانی شود.

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار البرز درادامه با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: با تمام توان و امکانات باید تلاش کنیم برنامه‌های دهه فجر خلاقانه و مناسب برگزار شود.

فردی اضافه کرد: با رویکرد خلاقانه و بر محور هنر باید تبیین ابعاد پیرزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را برای جامعه داشته باشیم.

 وی با اشاره به اینکه شما فرمانداران روزهای پر مشغله و سنگین کاری را در پیش دارید، افزود: پیش بینی نیروهای زبده و امتحان پس داده در برگزاری انتخابات که اشراف به قانون دارند، مهمترین تمهیدی است که باید اندیشیده شود که تا کنون اقدامات خوبی در این خصوص صورت گرفته است.

استان البرز با سه میلیون نفر جمعیت دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

انتخابات مجلس یازدهم دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها