موج
کدخبر : ۳۱۶۱۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316146

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان از افتتاح 260 طرح برق رسانی همزمان با دهه فجر در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا پیرپیران در جمع اصحاب رسانه گفت:۲۶۰ طرح برق رسانی با اعتباری بالغ بر ۷۸ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر امسال در اصفهان افتتاح می شود.

وی بیان داشت: ۲۰۰ کیلومتر بازسازی و تقویت شبکه و فیدرگیری به منظور کاهش خاموشی و رفع حریم،۳۸ کیلومتر احداث روشنایی معابر و بیش از ۱۹۷ کیلومتر شبکه برق رسانی به همراه نصب ۱۱۶ ترانس و تجهیز پست از جمله پروژه‌های آماده افتتاح در دهه فجر امسال است.

پیرپیران با اشاره به چشم انداز شرکت توزیع برق اصفهان گفت:با نصب 17 هزار کنتور فهام به طور قطع تلفات کاهش می یابد و همچنین به منظور تکمیل ساختارهای هوشمند و کاهش خاموشی ها علاوه بر بکارگیری خط گرم که هر سال افزایش می ییابد 539 نقطه اتوماسیون نیز ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان افزود: یکی از شاخص های رضایمتندی و پایداری و قابلیت اطمینان شبکه، ظرفیت سازی برای زمان های اوج مصرف و پذیرش مشترکین جدید است.

وی اظهارکرد: 229 پستهای زمینی و هوایی با ظرفیتی بالغ بر 50 مگاولت آمپر در جهت ایجاد پایداری شبکه و کاهوش خاموشی ها نصب  و تجهیزشده است.

حمیدرضا پیرپیران گفت: قبل از انقلاب در صنعت برق وابستگی زیادی به تجهیزات خارجی بود ولی هم اکنون بیش از ۹۵ درصد تجهیزات مورد نیاز از داخل تأمین و برای اجرای آنها از متخصصان داخلی استفاده می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان ادامه داد: حذف قبوض کاغذی به عنوان یک طرح کلان ملی علاوه بر صرفه جویی میلیاردی و حذف ارز بری در تکمیل زیر ساخت های مدیریت کشور، ارائه خدمات الکترونیک شرکت برق را از 92 درصد به 95 درصد افزایش داده است.

وی گفت: 98 درصد وصولی شرکت برق به صورت غیر حضوری بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 درصد رشد داشته است.

پیرپیران با اشاره به ضرورت کاهش تلفات در شبکه برق افزود: در سال 93کاهش تلفات در اصفهان حدود ۷/۹ درصد بوده که این میزان در سال جاری  به ۶/۲ درصد رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: در حال حاضر میزان تلفات در اصفهان 6 درصد است که پیش بینی می شود در چشم انداز شرکت برق تا سال ۱۴۰۵ این میزان  تلفات به کمتر از 5 درصد(میانگین استاندارد جهانی) برسد.

حمدرضا پیرپیران با اشاره باینکه در تابستان امسال هیچگونه خاموشی را نداشتیم، بیان کرد:شرکت برق به مشترکینی که در پیک سایی تابستان همراهی شایسته ای با شرکت برق داشتند حدود 6 میلیارد تومان پاداش پرداخت کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها