موج
کدخبر : ۳۱۶۰۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316065

آیین گلبانگ انقلاب صبح امروز در دبیرستان متوسطه دوره اول حضرت علی ابن ابیطالب (ع) آموزش و پرورش ناحیه سه کرج با حضور خانواده های معظم شهدا، استاندار البرز و سایر مسوولان استانی به صدا درآمد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، مدیرکل آموزش و پرورش البرز صبح شنبه ۱۲ بهمن درمراسم نواختن گلبانگ انقلاب اسلامی در دبیرستان علی ابن ابیطالب (ع) شهر کرج گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در عرصه تعلیم و تربیت داشته که این دستاوردها به هیچ وجه با گذشته قابل قیاس نیست.

سالار قاسمی اظهار کرد: زنگ انقلاب زنگ بیداری، آگاهی، استبداد ستیزی، استقلال ، عزت، مردانگی، ایثار و مقاومت است.

وی  با اشاره به شهادت سردار سلیمانی در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: شهادت سردار سلیمانی جریان و شریان جدیدی در نهال تنومند نظام ایجاد کرد.

این مسئول گفت :  نظام و انقلاب هر چه دارد از برکت خون شهدا است که با شهادت سردار قاسم سلیمانی روح جدیدی در کالبد  نظام و انقلاب اسلامی دمیده شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در عرصه تعلیم و تربیت داشته که این دستاوردها به هیچ وجه با گذشته قابل قیاس نیست.

قاسمی بیان کرد: ممکن است در جمهوری اسلامی ایران و در کشورمان کاستی‌هایی داشته باشیم اما آنچه به عنوان عزت، عظمت و احترام، جمهوری اسلامی ایران به ما داده است قابل قیاس به داشته‌های مادی نیست.

وی با بیان اینکه امروز وظیفه ماست دستاوردهای نظام و انقلاب را به نسل جوان معرفی کنیم، گفت: این آشنایی باعث می‌شود نسل‌های بعد با اعتقاد به اصول نظام تبعیت از اصل ولایت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها