موج
کدخبر : ۳۱۶۰۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316045

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی:

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: هیچ کدام از انقلاب‌هایی که در دنیا اتفاق افتاده که به اندازه‌ی انقلاب جمهوری اسلامی ایران پایداری نداشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان همزمان با آغاز دهه فجر ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر عرشه ناو سهند در بندرگاه منطقه یکم نیروی دریایی ارتش، اذعان داشت: امروز در حالی وارد چهل‌یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم که برنامه‌ی ادامه‌ راه این رویداد باشکوه توسط رهبر انقلاب ترسیم شده است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، با اشاره به اینکه  انقلاب اسلامی بر سه وجه امام، امت و اسلام پایدار است و رمز ماندگاری انقلاب اسلامی این سه پایه است، گفت: آنچه امروز در گام دوم انقلاب اسلامی مورد توجه است تقویت رهبری، امت تقویت انقلاب و اسلام است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی با بیان اینکه امام و رهبری در هر جامعه‌ای اساسی‌ترین نقش را در میان مردم دارند، افزود: مردم باید انقلاب را از خود بدانند و همین امر بر شوکت این انقلاب می‌افزاید.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، در پایان تشریح کرد: اگر به انقلاب‌هایی که در دنیا اتفاق افتاده نگاهی بیاندازید  می‌بینید که  به اندازه‌ی انقلاب جمهوری اسلامی ایران پایداری نداشته‌اند و این ماندگاری به دلیل وجود همان سه رکن اصلی است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها