موج
کدخبر : ۳۱۵۴۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315483

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان از آغاز ثبت نام دریافت صدور کارت ویژه تردد اصحاب رسانه به حوزه های انتخابیه البرز در پورتال استانداری خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان درهشتمین جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته از سوی کمیته مذکور گفت: بمنظور تسهیل در تردد و حضور اصحاب محترم رسانه در پای صندوق های رای و حوزه های انتخابیه ، نسبت به صدور کارت ویژه از سوی کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان برنامه ریزی شده است.

محمدرضا جهانشاهلو عنوان کرد: مردم باید به حقوق خود آگاه بوده و از حق رای خود دفاع کنند چرا که در چنین شرایطی، عدم حضور در انتخابات برابر است با اینکه فرد از حق شهروندی خود گذشته و آن را در اختیار دیگران قرار دهد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز خواستار تلاش کمیته های اطلاع رسانی  ستاد انتخابات در فرمانداری های تابعه استان در جهت مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای شد.

جهانشاهلو با بیان اینکه رسالت رسانه ها و خبرنگاران، اطلاع رسانی صحیح، شفاف و به موقع است گفت: خبرنگاران می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز به آدرس اینترنتی جهت ثبت نام برای دریافت کارت اقدام کنند.

وی گفت: امید است با تدابیری که در کمیته های ستاد انتخابات استان اندیشیده شده، شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم در البرز باشیم.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز افزود: طی نشستی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل خانه مطبوعات استان مقرر شد، کارگاه آموزشی برای اصحاب رسانه استان برگزار شود و در پایان نیز به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطا گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها