موج
کدخبر : ۳۱۵۱۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315154

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کرمانشاه:

فریبرز کرمی گفت: به‌رغم بارش‌های سنگین چند روز گذشته تاکنون برف در محورها و راه‌های استان کرمانشاه، تمامی راه‌های شهر و روستایی استان باز و تردد در آن‌ها جریان دارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کرمانشاه با تأکید بر اینکه هیچ‌گونه راه مسدودی در کرمانشاه نداریم، ابراز داشت: از آغاز فصل بارش عملیات راهداری زمستانی در قالب ۴۹ اکیپ راهداری و ۵۰۰ نفر راهدار و ۴۰۰ دستگاه ناوگان سنگین، نیمه سنگین و سبک در استان آغازشده و اکنون نیز ادامه دارد.

وی بابیان اینکه نیرو‌های راهداری اکنون در بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی مستقر هستند، گفت: عوامل راهداری به‌محض هرگونه بارش، ریزش و حادثه‌ای که منجر به تهدید جاده‌ها و بستن آن شود وارد میدان می‌شوند.

کرمی بابیان اینکه از آغاز بارش‌ها تاکنون عوامل راهداری کرمانشاه با تلاش شبانه‌روزی نگذاشته‌اند هیچ راهی در استان مسدود شود، افزود: تمام تلاش ما باز نگه‌داشتن راه‌های الی، فرعی و روستایی است و از همه عوامل، امکانات و تجهیزات استفاده می‌کنیم.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اعلام اینکه ۳۷ هزار تن شن و نمک خریداری‌شده و در کل راهدارخانه‌ها انبارشده است، گفت: در این مدت بیش از ۷۸۰ تن شن و نمک درراه‌های استان مصرف‌شده است.

کرمی بابیان اینکه ۴۶ راهدارخانه ثابت و سیار در استان به مردم خدمات ارائه می‌دهند، گفت: راهداری باوجود مشکلاتی ازجمله کمبود ماشین‌آلات و تجهیزات از هیچ تلاشی برای ارائه خدمات به مردم در سطح جاده‌ها دریغ نمی‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها