موج
کدخبر : ۳۱۴۵۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314527

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان:

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: هیاتهای ورزشی به بینش جوانان توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا امینازاده در آیین تجلیل از قهرمانان و هیات های ورزشی خمینی شهر اظهار کرد: خمینی شهر دارای پتانسیل های بسیار خوبی است و می توان در همه زمینه ها از آن بهره مند شد.

وی تصریح کرد: ورزشکاران در رتبه های علمی بالایی داشتیم که بخاطر دفاع از اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی درس و ورزش را رها کرده و برای دفاع به جبهه های حق علیه باطل رفتند که کاپیتان تیم ملی سپاهان از جمله این شهدا بود و آرامش کنونی از رفتن و ریختن خون این شهیدان است.

امینازاده به دلاوری های سردار حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: ورزشکاران ما باید این سردار شجاع را الگو قرار دهند مهدی خدابخش در خارج از کشور در حال ورزش تکواندو است اما کسی مانند کیمیا علیزاده از امکانات کشور استفاده می کند بهره مند می شود و بعد ترک وطن می کند.

وی به مکر دشمن اشاره کرد و ادامه داد: از هیات های ورزشی می خواهم که به بینش ورزشکاران توجه لازم را داشته باشند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان از توانمند بودن شهرستان خمینی شهر در بحث ورزش خبر داد و عنوان کرد: بسیاری از قهرمانان کشوری از بطن شهرستان خمینی شهر هستند که توانسته اند در تیم های ملی حضور یابند.

امینازاده در پایان خاطر نشان کرد: نگاه هیات های ورزشی به سمتی می رود که باید بینش ورزشکاران را وسیع کرد و قرار نیست ورزشکاران از امکانات ورزشی کشور یا شهر یا استان  استفاده کنند و بعد به خارج از کشور رفته و با رفتارهای خود تنش در جامعه ورزشی ایجاد کنند و باید از شهادت سردار سلیمانی این درس را  گرفت که کار کرد و بر علیه دشمن از هر طریقی جنگید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها