موج
کدخبر : ۳۱۴۱۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314120

فرمانده انتظامی کرمانشاه اعلام کرد:

سردار علی‌اکبر جاویدان گفت: پلیس با بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های خود تلاش می‌کند تا با برقراری امنیت مطلوب، شرایط را برای حضور پرشور و حداکثری مردم فراهم کند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آمادگی کامل پلیس برای تأمین امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و ابراز داشت: انتخابات مجلس موضوع بسیار مهمی است که مردم نمایندگان خود را برای قانون‌گذاری انتخاب می‌کنند.

سردار جاویدان در جلسه ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حسینیه محمد رسول‌الله (ص) ستاد فرماندهی انتظامی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: نیروی انتظامی به‌عنوان متولی نظم و امنیت در جامعه از مدت‌ها قبل تمهیدات لازم را برای برقراری هرچه بهتر امنیت و کمک به برگزاری انتخاباتی سالم اندیشیده است.

وی بابیان اینکه این رویداد مهم نیازمند زیرساخت‌هایی است که قبل از برگزاری انتخابات باید فراهم شود، گفت: یکی از این زیرساخت‌ها بحث تأمین امنیت است که پلیس متولی آن است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: پلیس با بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های خود تلاش می‌کند تا با برقراری امنیت مطلوب، دغدغه دیگر مسئولان و متولیان برگزاری انتخابات را به حداقل رسانده و شرایط برای حضور پرشور و حداکثری مردم فراهم شود.

وی تأکید کرد: این امنیت چه در حوزه‌های رأی‌گیری شهرها و چه در سطح روستاها به بهترین شکل ممکن تأمین می‌شود و مردم و مسئولان مطمئن باشند پلیس اجازه کوچک‌ترین ناامنی را به عناصر داخلی دشمنان نخواهد داد.

 جاویدان بابیان اینکه برگزاری انتخابات یکی از نشانه‌های وجود دموکراسی در کشور است، گفت: بدون شک مردم فهیم و قدرشناس کشور با حضور گسترده خود پای صندوق‌های رأی حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها