موج
کدخبر : ۳۱۴۱۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314116

ضرب العجل یک‌هفته‌ای استاندار کرمانشاه برای قصور؛

استاندار کرمانشاه در شورای برنامه‌ریزی با انتقاد از قصور سازمان صمت و تعزیرات حکومتی در نرخ‌های خرق الساعه اقلام مصرفی مردم گفت: تورم 56 درصدی و بدون دلیل اقلام نشان از قصور بازرسین دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند ابراز نارضایتی از وجود تورم 56 درصدی بر اقلام مصرفی مردم، آن‌هم به دلیل عدم نظارت صحیح بر بازار کرمانشاه، اظهار داشت: تورم نامتعادل مورد بر وضعیت معیشت مردم اصلاً قابل‌قبول نیست و سازمان صمت کرمانشاه و تعزیرات حکومتی کرمانشاه یک هفته فرصت دارند، این وضعیت را سروسامان بدهند.

استاندار کرمانشاه با تعیین ضرب العجل یک هفته‌ای برای ادارات مسئول برای نرخ‌گذاری اصولی بر اقلام خوراکی در بازار کرمانشاه، خاطرنشان ساخت: تفاوت عجیب قیمت‌ها در بازار میوه و تره‌بار، خشکبار و ... باعث گرانی بی‌مورد در هتل‌ها تا 20 درصد و رستوران‌ها تا هر پرس 130 هزار تومان شده که واقعاً جای تأسف دارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تخصیص 120 میلیاردی اعتبار از محل سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه اشاره کرد و افزود: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه موظف‌اند با هماهنگی ادارات ذی‌ربط نسبت به جذب سریع این اعتبار اقدام نمایند.

مدیریت ارشد استان با تأکید بر پایین آمدن نرخ تورم موجود در سطح استان ظرف مدت یک هفته، خاطرنشان ساخت: سازمان تعزیرات استان کرمانشاه موظف است طی این مدت نسبت به بررسی، کنترل و برخورد قانونی با تورم مواد خوراکی و به‌ویژه گرانی میوه و تره‌بار اقدام جدی داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها