موج
کدخبر : ۳۱۴۰۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314031

امام جمعه خرم آباد:

خطیب جمعه خرم‌آباد، گفت: ملت ایران همواره در اتفاقات مختلف پای انقلاب ایستاده اند و لحظه ای از اهداف متعالی انقلاب اسلامی عقب نشینی نکرده و نخواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی درخطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد، گفت: در حالی که مردم انقلابی و شجاع از سیلی محکم فرزندان ملت و سپاه  کامشان شیرین بود دست تقدیر به گونه ای رقم خورد که هواپیمای اوکراینی سقوط کرد و 146 مسافر ایرانی در اثر حادثه ای سهوی جان باختند و کام ملت ایران تلخ شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: گرچه در رابطه با این اتفاق سخن های زیادی وجود دارد که باید در اینده همچون سقوط بالگردهای آمریکایی در طبس،  لایه های این حادثه باز شود اما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای این خطا را پذیرفت و از مردم عذرخواهی کرد و اطلاعات موجود را صادقانه در اختیار مردم گذاشتند و قول دادند که در آینده چنین حوادثی رخ ندهد.

وی یادآورشد: دشمنانی که 7 تریلون دلار در این زمینه هزینه کردند از این مسئله سواستفاده می کنند و تجمع مردم در مساجد و قرائت قرآن مردم را بهانه کردند و اجتماعاتی تشکیل دادند که سفیر نادان و خبیث انگلیس در آن حضور داشت.

امام جمعه خرم آباد بیان کرد: آنها به دلیل سیلی های محکمی که از ملت ایران خورده اند به ذلت و زبونی افتاده اند خود را متوسل به هر دستاویزی می کنند بلکه در بین مردم ایران جایگاهی پیدا کنند و ملت ما هوشیار است.

*باید سفیر انگلیس از ایران اخراج شود

وی با بیان اینکه سفیر نادان انگلیس باید اخراج و به کشورش فرستاده شود، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی که هزاران شهید وجانباز نثار انقلاب اسلامی و دفاع ملت کرده اند فدایی ملت هستند.

امام جمعه خرم آباد در ادامه با اشاره به سالروز شهادت سید مجتبی نواب صفوی بیان کرد: این شهیدان بزرگوار زمینه های انقلاب اسلامی را فراهم کردند و شهیدان فدائیان اسلام همان زمینه خواسته ها و مطالبات مردم را در سال 57 مهیا کردند.

وی عنوان کرد: امروز روحیه جهادی امثال شهید نواب صفوی در جامعه مورد نیاز است و مردم همیشه در صحنه در این اتفاقات پای انقلاب ایستاده اند و لحظه ای از اهداف متعالی انقلاب اسلامی عقب نشینی نخواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی  با اشاره به سیل سیستان و بلوچستان بیان کرد: در سال جاری مردم لرستان شاهد سیل ویرانگر در این استان بودند و دیگر هموطنان از استان های دور و نزدیک به کمک ما شتافتند و حماسه هایی در این راستا خلق کردند.

*مردم و مسوولین لرستان به یاری سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان بشتابند

وی اظهار داشت: انتظار می رود که مردم لرستان با هر توانی به کمک برادران مسلمان استان سیستان و بلوچستان بشتابند و سازمان دولتی نیز در این زمینه کوتاهی نکنند.

وی با بیان اینکه این بلاهای طبیعی آزمایش های الهی هستند ادامه داد: اقشار مختلف مردم و دستگاه های اجرایی در این راستا در حال تلاش هستند و این بیانگر همبستگی و اتحاد ملت ایران است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها