موج

سردار مهدی معصوم بیگی:

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: استان اصفهان یکی از استان های امن کشور است و توانسته توفیقات بسیار خوبی کسب کند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی در دیدار پیشوای اعظم ارامنه جنوب ایران ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت عیسی (ع) و همچنین سال نو میلادی گفت: بحمداله امنیت بسیار خوبی هم در کشور و هم در استان اصفهان به لحاظ تلاش هایی که صورت می گیرد وجود دارد.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: مردم ایران یک مردم واحد، متحد و منسجم هستند، همه به هم عشق می ورزند و مذاهب و اقوام متعدد در کنار هم زندگی مسالمت آمیز دارند که در جهان کم نظیر است.

وی افزود: در قرآن کریم که کتاب مقدس و آسمانی ما مسلمانان است نیز عبارات احترام آمیزی نسبت حضرت مسیح و حضرت مریم آمده است، در آموزه های دینی ما، حضرت مریم به عنوان بانوی برتر جهان در کنار حضرت فاطمه (س) قرار داده شده و همچنین قائل هستیم که حضرت عیسی (ع) با ظهور حضرت مهدی (عج) رجعت کرده و جهان را پر از عدالت، دوستی و محبت می کنند. بنابر این نگاه مسلمانان به ارامنه به ویژه حضرت مسیح و حضرت مریم (س) نگاه مقدسی بوده و همیشه با تکریم و احترام است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان به اقدامات نیروی انتظامی در جهت ایجاد فضایی امن و آرام برای مردم به ویژه هموطنان ارمنی و گردشگران خارجی اشاره کرد و گفت: امنیت بسیار خوبی هم در کشور و هم در استان اصفهان به لحاظ تلاش هایی که صورت می گیرد وجود دارد و در ارزیابی هایی که انجام شده، استان اصفهان یکی از استان های امن کشور است و توانسته توفیقات بسیار خوبی کسب کند و نظر سنجی هایی که انجام شده حاکی از این است که رضایتمندی مردم از اقدامات پلیس در شرایط بسیار ایده آلی قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها