موج

فرماندار قم:

فرماندار قم گفت: هدف ما ایجاد و پایداری شغل در روستاهاست تا از مهاجرت آن‌ها به شرح جلوگیری کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مرتضی حیدری در دومین جلسه کارگروه توسعه، اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان قم در سالن امام رضا(ع) فرمانداری برگزار شد، برنامه ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری توسط اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: اعتبار در نظرگرفته شده برای استان قم دو هزار و 160 میلیارد ریال و در قالب 502 طرح است و تاکنون نیز 974 شغل ایجاد کرده است.

وی اظهار کرد: هدف ما پایداری شغل در روستاهاست تا از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کنیم و تنوع در زندگی روستاییان به‌ وجود بیاوریم.

فرماندار قم، با اشاره به سال رونق تولید خاطرنشان کرد: باید به مساله تولید توجه بیشتری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ما تصمیم‌سازان این عرصه هستیم، گفت: در این کارگروه دنبال پیگیری و ایجاد اشتغال در جامعه و رفع مشکلات هستیم و دستگاه‌ها در این زمینه مسئولیت خطیری بر عهده دارند و باید از ظرفیت‌های موجود در قم در این امر استفاده کنیم.  

حیدری در بخش دیگر سخنان خود، با اشاره به جمعیت یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفری قم گفت: دستگاه‌های دولتی برای ایجاد اشتغال و رفع مشکلات مردم تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرند، چراکه این نظام، هستی خود را برای مردم فدا و از تمام توان خود برای تامین رفاه مردم استفاده می‌کند.

وی به تبلیغات منفی دشمنان در شبکه‌های مجازی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره و بیان کرد: تشییع باشکوه شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در شهرهای مختلف از جمله قم، واقعیت متن جامعه را نشان داد.

حیدری با اشاره به حمله موشکی سپاه به پایگاه عین‌الاسد آمریکا واقع در استان الانبار عراق خاطرنشان کرد: اگر قدرت داشتند، تمام مراکز ایران را بمباران می‌کردند، اما نتوانستند این کار را انجام دهند.     

فرماندار قم همچنین به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی اشاره و اظهار کرد: همه ما مصیبت‌زده این حادثه هستیم و اینها واقعا شهید هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها