موج

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد:

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ازکمک بیش از 300 میلیون ریالی درحوزه سلامت و درمان توسط خیرین اصفهانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام ولی الله روان گفت: واقفان اصفهانی در قالب طرح مهر تندرستی بیش از 337 میلیون ریال به حوزه سلامت و درمان اصفهان کمک کردند.

وی بیان داشت: در 9 ماهه امسال و در قالب طرح مهر تندرستی، به منظور تهیه دارو و کمک به بیماران صعب العلاج  ،بیش از 337 میلیون ریال  از محل  موقوفات خیران اصفهانی به مراکز درمانی و نیازمندان کمک شده است.

حجت‌الاسلام ولی الله روان  افزود: هم اکنون در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه 185 موقوفه در استان  با نیت دارو و درمان و 22  موقوفه نیز با نیت کمک به مراکز درمانی به ثبت رسیده است.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همچنین 39 بیمارستان  و مرکز درمانی  استان  نیز در موقوفات ساخته شده است که شاخص ترین  این مراکز شامل  بیمارستان های سید الشهداء ،صدوقی  و امیر المومنین  در اصفهان ، نقوی در کاشان ، آیت الله گلپایگانی  در گلپایگان  و نیک آباد  در جلگه و جرقویه هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها