موج

نماینده عالی دولت در استان البرز از بهره برداری ‌‌فاز نخست قطار شهری کرج در ‌نیمه نخست سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، عزیزالله شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه قطار شهری کرج گفت: این بازدیدها به صورت مستمر برای بررسی روند پیشرفت پروژه و خدا قوت گفتن به دست‌اندرکاران این امر، در دستور برنامه است.

وی ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیما، اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، امروز نیز از فاز نخست قطار شهری کرج در ایستگاه طالقانی بازدید شد و در این شرایط سخت به لحاظ بودجه و اعتبار، پیمانکار مربوطه در قطار شهری کرج با قدرت مشغول کار است.

شهبازی با اشاره به بهره ‌برداری از پروژه قطار برقی کرج ـ هشتگرد گفت: این پروژه پس از سال‌ها انتظار با پیگیری‌های جدی استانی و جلب توجه ملی با حضور رئیس محترم جمهور افتتاح شد و اکنون در حال ارائه خدمات به مردم است، بنابراین با اهتمام ویژه‌ای در نظر داریم برای تکمیل قطار شهری کرج نیز همراهی و پیگیری لازم را داشته باشیم.

وی افزود: شهردار و شورای اسلامی شهر کرج با علاقه و انگیزه بالایی برای تکمیل این پروژه وارد عمل شده‌اند.

استاندار البرز اضافه کرد: امید است براساس اعلام شهردار کرج و پیمانکار مربوطه در نیمه اول سال 99 شاهد بهره ‌برداری از فاز یک قطار شهری کرج باشیم.

شهردار کرج نیز در این بازدید با اشاره به همراهی و حمایت جدی استاندار البرز در راستای تسریع در تکمیل پروژه قطار شهری کرج‌ عنوان کرد: تمامی تلاش ما این است که فاز یک قطار شهری کرج را در هفته دولت سال 99 به ایستگاه پایانی برسانیم.

کمالی‌زاده گفت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی استاندار البرز مقرر شد جلسه‌ای پیرامون بررسی منابع اعتباری قطار شهری در نهاد ریاست جمهوری داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها