موج

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی:

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: مردم مظهر قدرت در جمهوری اسلامی هستند حماسه‌ای که برای سردار شهید سلیمانی خلق کردند به آمریکایی‌ها فهماند نظام اسلامی متکی به مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی نماینده ولی فقیه در هرمزگان در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس با اشاره به سیلی محکم سپاه به در پایگاه هوایی عین الاسد، اذعان داشت: سپاه برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم هیمنه آمریکا را خرد کرد از این باب به پاسداران گرامی تبریک می‌گویم.

وی در ادامه گفت: ما به کشوری حمله کردیم که داعیه ابر قدرتی دارد و کشورهای دیگر جرئت نزدیک شدن به ناوگان دریایی این کشور را نداشتند و سایر دولت‌ها از پهلو گرفتن این ناوگان در نزدیکی ساحل خود دچار رعب و وحشت و سقوط می شدند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با یادآوری جنایات و خوی استکباری آمریکا گفت: بعد از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری به خود جرئت نداده بود یک تیر ساده به سمت آمریکایی ها شلیک کند اما امروز موشک هایی که سپاه به قلب قدرت پوشالی نظام امپریالسیستی آمریکا زدند و ابر قدرتی پوشالی آنها را به چالش کشید و آمریکایی‌ها را ذلیل کرد.

امام جمعه بندرعباس عنوان کرد: این موشک‌ها به پایگاه آمریکا نخورد بلکه به قلب اقتدار توخالی آمریکا خورد، ملت ما به نقطه‌ای رسیده است که بازدارندگی خود را با شعار مطرح نمی‌کند آمریکایی‌ها دیدند در این جریان به تعبیر فرمانده هوافضای ما  بیش از اینکه تلفات اهمیت داشته باشد تمام پهپادها، رادارها و  امکانات لجستیکی دشمن تماما از کار افتاد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: آمریکایی‌ها برای آبرو داری ماله کشی می کنند و مجروحانشان را از بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی و اردن به آمریکا منتقل کرده‌اند اما این حقیقت را کتمان کردند.

وی ادامه داد: امروز خون شهید سلیمانی جواب داد، آغاز اضمحلال امپراطوری پوشالی آمریکا و خروج آمریکایی‌ها از منطقه شروع شده است و سیاست جمهوری اسلامی و سیاست کشورهای منطقه به سمتی می‌رود که آمریکایی‌ها به زوری منطقه را به اجبار رها می‌کنند تا خاورمیانه‌ای بدون نظام سلطه آمریکایی داشته باشیم.


امام جمعه بندرعباس گفت: ما در عرصه جنگ نرم قدرت خود را به نمایش گذاشتیم، مردم مظهر قدرت در جمهوری اسلامی هستند حماسه‌ای که برای سردار شهید سلیمانی خلق کردند به آمریکایی‌ها فهماند نظام اسلامی متکی به مردم است تا زمانی‌که مردم حماسه خلق می کنند دشمن به خوبی می داند هرگز نخواهد توانست مقابله کند و چاره ای جز تسلیم ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها