موج

جانشین فرمانده کل سپاه:

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: چهل سال از انقلاب گذشته و 40 سال است که آمریکا هیچ غلطی نتوانسته بکند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار علی فدوی ‌در مراسم گرامیداشت شهادت سردار حاج احمد کاظمی وسومین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: ده‌ها فروند موشک در بزرگ‌ترین پایگاه آمریکا فرود آوردیم و او هیچ غلطی نتوانست بکند. الان چهل سال از انقلاب گذشته و 40 سال است که آمریکا هیچ غلطی نتوانسته بکند.

وی گفت: سپاه پاسداران ده‌ها موشک در قلب پایگاه نظامی عین الاسد در عراق زد، و آمریکائی ها با وجود آماده باش نتوانستند هیچ غلطی بکنند.

سردار علی فدوی افزود: این اقدام یکی از جلوه‌های توانمندی‌های بی بدیل سپاه بود ما در برابر دشمن ایستادگی می‌کنیم و هیچ کشوری تا کنون چنین کار بزرگی در برابر آمریکای جنایتکار انجام نداده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با یادآوری ادامه داد: شهید کاظمی فرمانده لشکر هشت نجف اشرف در طول حیات خود و پس از آن دلدادگان بسیاری داشت که پس از شهادتش راه وی را ادامه دادند.

وی بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله دوستان و دلدادگان شهید کاظمی بود ، وقتی راجع به شهید کاظمی صحبت می‌کرد در عین اینکه در دلش شادی بود اشک شوق نیز می‌ریخت و بالاخره به آرزوی شهادت خویش دست یافت و به همرزم و دوست صمیمی خویش پیوست.

فدوی گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس ثابت کردند که دنیا توان مقابله با انقلاب اسلامی را ندارد. اکنون انقلاب اسلامی به مرحله سوم رسیده است که همان توان و قدرتی است که دشمن باید برود به دنبال توانی که در مقابل آن بازدارنده باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اقدام وحشیانه آمریکا در هدف قرار دادن خودروی سردار شهید سلیمانی اظهار کرد: آمریکا همیشه در حال شرارت و جنایت در منطقه و جهان بوده است اما هیچ گاه در برابر ایران اسلامی به پیروزی دست نیافته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها