موج

هادی ابراهیمی:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های پژوهشی حوزه تعاون، از پایان نامه های دانشجویی با موضوع تعاون حمایت مالی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت:  اجرای مطلوب تر قانون اصل 44 و به تبع آن گسترش بخش تعاونی به عنوان یکی از سه بخش اقتصادی کشور، در گرو توسعه پژوهش های علمی است.

وی تشریح کرد: این اداره کل در عرصه‌های پژوهشی علمی مرتبط با بخش تعاون به منظور حمایت از این بخش، پایان نامه های دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد را تا سقف 30 میلیون ریال و دکترا را تا 50 میلیون ریال حمایت مالی می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه حضور دانشجویان و دانشگاهیان در عرصه پژوهش های علمی به ویژه در بخش تعاونی ضرورتی اجتناب ناپذیر است، اظهارامیدواری کرد و گفت: با مشارکت موثر دانشجویان و انجام پژوهش های مورد نیاز، اثر بخشی فعالیت ها در این بخش مهم اقتصادی بیش از پیش بیشتر شود.

لازم به ذکر است متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری به اداره توسعه تعاونی های اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان به نشانی : بندرعباس، چهارراه رسالت، روبروی بانک ملی گلشهر، اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان هرمزگان، مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها