موج

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی متعلق به امت بزرگ اسلام و تمام آزادی‌خواهان جهان بود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در مراسم تحلیف سردوشی سربازان مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی ناجای کرمانشاه اظهار داشت: پس از شهادت سردار سلیمانی، در همه جای دنیای اسلام و هرجایی که آزادی‌خواهی وجود داشت، همه یکپارچه و به شکل گسترده این جنایت آمریکا را محکوم کردند و خواستار انتقام سخت خون سردار سلیمانی و یاران شهیدش از دشمن شدند.

وی با تقدیر ویژه از انتقام سخت و به‌موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بامداد امروز اظهار داشت: بسیار خوشحالیم درست پیش از آنکه پیکر مطهر این سردار رشید به خاک وطن سپرده شود این انتقام سخت گرفته شد.

بازوند تأکید کرد: این انتقام سخت و این عملیات دقیق، با اراده و خواست مردم شهیدپرور ایران و امت اسلام و آزادی خواهان دنیا انجام شد.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: در این حمله دقیق موشکی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین و مجهزترین مرکز نظامی آمریکا در منطقه را منهدم کرد.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه افزود: درواقع در این عملیات بزرگ، سپاه پاسداران قلب نظامی آمریکا در منطقه را مورد هدف قرار داد و دل ملت بزرگ و ولایت مدار ایران، امت اسلام و تمامی آزادی خواهان دنیا را شاد کرد.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش از حضور در مراسم اهدای سردوشی به سربازان آموزشی پادگان شهید رجایی ناجا اظهار خرسندی کرد و گفت: مرزداری و مرزبانی در طول تاریخ یک واژه مقدس و قابل‌احترام نزد ایرانیان بوده است و شما سربازان از امروز وظیفه بزرگ و مقدس مرزداری و حفظ امنیت کشور را بر دوش می‌گیرید.

وی جایگاه سرباز در نظام مقدس جمهوری اسلامی را بسیار والا دانست و گفت: سردار سرتیپ شهید قاسم سلیمانی وصیت کرده بود روی مزارش تنها عنوان "سرباز وطن" بنویسند که نشان از رتبه و جایگاه بسیار والای سرباز دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها