موج

رئیس اورژانس استان البرز با تایید سقوط هواپیمای مسافربری در حوالی شهریار از اعزام نیروهای امداد رسان البرزی به محل حادثه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، رئیس اورژانس استان البرز امروز چهارشنبه  18 دی ماه با اشاره به حادثه سقوط هواپیما ی مسافربری  در حوالی شهریار عنوان کرد: به محض اطلاع از سقوط هواپیما در ساعات اولیه  تیم های امداد و نجات و همچنین نیروهای کمک رسان اورژانس البرز به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

مهرداد بابایی گفت: ۱ فروند بالگرد ، ۲ دستگاه آمبولانس به همراه نیروهای کمک رسان از استان البرز در محل حضور یافتند.

وی با اشاره به اینکه تمامی ۱۷۶ مسافر و 9 خدمه ی این هواپیما در این حادثه جان باختند افزود: در حال حاضر نیروهای کمک رسان البرزی در محل حاضر بوده و در حال کمک به جمع آوری و انتقال پیکر جانباختگان به مرکز تشخیص هویت پزشکی قانونی هستند.

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین که صبح روز چهارشنبه (امروز) تنها دقایقی بعد از پرواز از فرودگاه امام خمینی در تهران سقوط کرد و تمامی ۱۷۶ نفر مسافر و خدمه پروازی آن در این حادثه جان باختند متعلق به هواپیمایی اوکراین اینترنشنال (Ukraine International) بوده است.

این هواپیما که قرار بوده در ساعت  ۵:۱۵ به مقصد کیف، اوکراین پرواز کند، با تاخیر یک ساعته در ساعت ۶:۱۲ پرواز کرده است. هنوز معلوم نیست که این تاخیر به علت نقص ایمنی بوده است یا خیر.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها