موج

آیت الله علوی گرگانی:

آیت الله علوی گرگانی گفت: سردار سلیمانی با اخلاصی که در کارهایشان داشتند موجب شد که شهادتشان با شکوه و دنیا را تکان دهد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله محمد علوی گرگانی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهادت سردار رشید اسلام و سرباز وفادار امام و امت حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش که با عنوان «سردار آسمانی، محبوب مرجعیت» و با حضور گسترده طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد با اشاره به اینکه شهادت سزاوار و پاداش سردار سلیمانی بود، اظهار کرد: اخلاصی که در سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی وجود داشت موجب شد که امروز پس از شهادت ایشان دنیا تکان بخورد.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران یکپارچه و متحد یاور رهبری و در خدمت انقلاب هستند، گفت: دین جز حب به ولایت و بغض با دشمن ولایت نیست.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی و هرزمانش برای ملت ایران ناگوار بود، اظهار کرد: این وعده الهی است که اجر مجاهدان در راه حق ضایع نمی شود.

این گزارش حاکی است در این مراسم طلاب شرکت کننده به سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود، «سپاه اسلام ما، انتقام، انتقام» و.... پرداخته و ترور جنایتکارانه سردار سلیمانی توسط دولت آمریکا را محکوم کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها