موج

سرهنگ حسن نوری:

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد گفت: مراسم گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در پارس آباد با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

سرهنگ حسن نوری فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل اظهار داشت: این مراسم امروز ۱۵ دی ماه رأس ساعت ۱۰:۳۰ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) پارس‌آباد  با حضور آحاد و اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه شهرستان پارس‌آباد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام و انقلاب بدانند مردم ایران اسلامی راه شهید سلیمانی را در گام دوم انقلاب اسلامی ادامه خواهند داد و رزمندگان عاشورایی و امت اسلامی انتقام سختی از دشمنان خواهد گرفت.

نوری افزود: همچنین مردم شهرستان پارس‌آباد با برگزاری راهپیمایی ضد آمریکایی- صهیونیستی نیز انزجار و خشم خود را از آمریکای جنایتکار و ایادی آن به نمایش گذاشتند و با حضور حماسی خود در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی نیز با شهدا و رهبر انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌کنند‌.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد بیان کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی عزت و افتخار ایران اسلامی در صحنه بین المللی بود و توانست در خارج از مرزها برای مردم مظلوم و محروم کشورهای مختلف همچون سوریه، عراق، لبنان، فلسطین یار و یاور باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها