موج
کدخبر : ۳۰۹۲۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309295

رئیس کل دادگستری لرستان:

رئیس کل دادگستری لرستان،گفت: عاملان حادثه تیراندازی در خرم آباد و شهادت یک افسر و یک سرباز وظیفه ناجا، از نیروهای اخراجی دستگاه های نظامی بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمد رزم رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: 2 عامل این حادثه تروریستی که به حادثه تیراندازی در پمپ بنزین خرم‌آباد در بهمن ماه 97 شناخته می شود، دستگیر و در بازداشت موقت هستند.

رئیس کل دادگستری لرستان، تصریح کرد: 2 عامل این اقدام تروریستی که منجر به شهادت یک افسر پلیس و یک سرباز وظیفه ناجا شد، از نیروهای اخراجی دستگاه های نظامی بوده‌اند.

وی، ادامه داد: با تلاش نیروهای امنیتی و سرنخ‌ های بدست آمده، اسلحه ای که از آن شلیک شده بود مورد بررسی قرار گرفت که در این راستا افراد مرتبط هم شناسایی شده اند.

رزم، افزود: عاملان اصلی این حادثه که 2 نفر هستند، با پنهان کردن اسلحه خود و پوشیدن جلیقه ضد گلوله همچنین تهیه موتورسیکلت اقدام به تیراندازی به پمپ بنزین واقع در منطقه دره گرم خرم آباد کرده بودند که تانکر خالی از سوخت منفجر شد.

به گفته رئیس کل دادگستری لرستان، عاملان این حادثه انگیزه خاصی نداشته و تنها برای ایجاد رعب و وحشت اقدام کرده اند.

محمد رزم، تاکید کرد: کیفرخواست ارتکاب به 2 فقره قتل عمد،تخریب و تحریک و نیز ورود خسارت به شاکی خصوصی برای این 2 عامل صادر شده است چراکه عملیات آنان منجر به ناامنی شده بود.

جرم عاملان حادثه تروریستی خرم آباد، محاربه است

رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: جرم 2 عامل حادثه تروریستی خرم آباد، محاربه است و انشاالله به اشد مجازات خواهند رسید.

بیشتر بخوانید:

تیراندازی افراد ناشناس به خودرو حمل سوخت در خرم‌آباد/ یک سرباز وظیفه شهید و یک افسر پلیس زخمی شد

عوامل 3 تیم مظنون حادثه تیراندازی بامداد امروز در خرم‌آباد دستگیر شدند

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها