موج
کدخبر : ۳۰۹۲۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309267

شهردار اصفهان اعلام کرد:

شهردار اصفهان از کاهش میزان پرونده های شهرداری اصفهاندر دادگستری طی 2 سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی گفت: تعداد پرونده های ورودی از شهرداری اصفهان در دو سال گذشته به دادگستری کاهش یافته است و همچنان سیر نزولی را طی می کند.

وی با اشاره به اینکه تامین رضایت مردم در شرایط فعلی بسیار مهم است، اظهار کرد: از همین رو اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان محلی شهروندان باید با تعامل دستگاه های نظارتی و استراتژیک، نظم عمومی کشور را افزایش داده و به سهم خود کاری کنند آرامش در جامعه برقرار باشد.

نوروزی ادامه داد: هدف همه دستگاه ها تامین منافع عمومی است و این مهم در سایه همکاری بین بخشی به ویژه نهادهای موثر محقق می شود.

همکاری مطلوب مدیریت شهری و دادگستری برای تامین منافع عمومی شهروندان

نوروزی با اشاره به همکاری مطلوب مجموعه مدیریت شهری و دادگستری استان اصفهان برای تامین منافع عمومی شهروندان اصفهانی، افزود: این هم افزایی برای رسیدن به نتایج مهم و تاثیرگذار همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه در دو سال گذشته تعداد پرونده های ورودی از شهرداری اصفهان به دادگستری کاهش یافته است، تصریح کرد: دو سال پیش حدود 5 هزار پرونده از شهرداری اصفهان در دادگستری وجود داشت که این تعداد کاهش قابل توجهی داشته است و همچنان سیر نزولی را طی می کند. 

شهردار اصفهان گفت: با توجه به اینکه با کاهش بار دادگستری سرعت و دقت رسیدگی به پرونده ها بیشتر می شود، نیاز است در این رابطه و برای کاهش پرونده های قضایی شورای مشورتی با حضور نمایندگانی از شهرداری و دادگستری تشکیل شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها