موج

رضا اردکانیان وزیر نیرو سه شنبه هفته آینده به همراه یکی از مقامات ارشد کشور و جمعی از مسئولان به کردستان سفر می کند.

کامران سهرابی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، با اشاره به این موضوع اظهار داشت: سفر وزیر نیرو به کردستان در هفته آینده با هدف افتتاح چند پروژه عمرانی در حوزه آب و برق استان صورت می گیرد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان در ادامه افزود: در این سفر که در راستای پویش «الف ب ایران» به کردستان انجام خواهد شد چند طرح عمرانی در حوزه آب و برق به بهره برداری خواهد رسید که جزئیات اطلاعات آن طی یک نشست خبری که در روز شنبه آینده برگزار می شود در اختیار رسانه ها و مردم قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: پویش موسوم به «الف ب ایران» عنوان طرحی در وزارت نیرو است که دربرگیرنده 227 پروژه صنعت آب و برق کشور به ارزش سیزده هزار میلیارد تومان می باشد.در این راستا  رضا اردکانیان وزیر نیرو به صورت هفتگی با سفر به استان های مختلف کشور پروژه های آماده بهره برداری این وزارتخانه را افتتاح می کند و استان کردستان نهمین استان کشور است که در این راستا میزبان رضا اردکانیان خواهد بود.

گفتنی است، مرحله هشتم این طرح سه شنبه هفته جاری در کرمانشاه با همراهی علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی برگزار گردیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها