موج

با مشارکت خیّر انجام شد؛

رئیس کمیته امداد توکهور گفت: با مشارکت خیّر تهرانی، پنج واحد مسکونی روستایی احداث و به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) در مناطق محروم این بخش تحویل داده شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالحسین حیدری رئیس کمیته امداد توکهور اظهار داشت: با مشارکت خیّر تهرانی، پنج واحد مسکونی روستایی احداث و به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) در مناطق محروم بخش توکهور شهرستان میناب تحویل داده شد.

حیدری بابیان این مطلب که برای ساخت هر واحد 50 میلیون تومان در نظر گرفته‌شده، گفت: برای ساخت این واحدهای مسکونی مجموعاً مبلغ 250 میلیون تومان هزینه شده است که 125 میلیون تومان آن از محل مشارکت خیّر، 100 میلیون تومان توسط کمیته امداد و 25 میلیون تومان نیز به‌صورت وام قرض‌الحسنه صندوق امداد ولایت تأمین شده است.

رئیس کمیته امداد توکهور ضمن بیان سیاست‌های کمیته امداد در خصوص تأمین مسکن مددجویان در سال جاری، مسکن را ضروری‌ترین و گران‌ترین خدمت مورد نیاز خانواده‌های تحت پوشش این نهاد دانست و اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده امسال احداث 51 واحد مسکونی را برای مددجویان توکهور در دستور کارداریم که تاکنون 18 واحد آن تکمیل و به خانواده‌ها تحویل شده است و مابقی نیز در حال احداث است و امیدواریم با حمایت و مشارکت خیران نیک اندیش این واحدهای مسکونی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسند.

حیدری خاطرنشان کرد: هم‌اکنون سه هزار و 400 خانوار از خدمات حمایتی این نهاد در بخش توکهور بهره‌مند هستند که حدود 700 خانوار فاقد مسکن مناسب یا اجاره‌نشین هستند و این نهاد در تلاش است با همراهی و مشارکت خیران و هم‌افزایی سایر منابع مالی کمیته امداد نیازهای اساسی مددجویان ازجمله مسکن، را مرتفع کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها