موج

علی صالحی:

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: هر نوع تبلیغات پیش از موعد و استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی خلاف قانون است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی جرایم و تخلفات انتخابات ی هرمزگان، گفت: در کارزار انتخابات تنش آفرینی پذیرفتنی نیست  و هر نوع تبلیغات پیش از موعد خلاف قانون است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی افزود: دادگستری استان به همراه دیگر دستگاه‌های مسؤول و اعضای ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی هرمزگان با تشکیل کمیته‌های تخصصی  به رصد فعالیت‌های مرتبط با موضوع انتخابات می‌پردازند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: حفظ امنیت برگزاری انتخابات و ایجاد شور و شوق برای مشارکت حداکثری مردم مهمترین اهداف ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان هرمزگان است.

صالحی افزود: سلامت انتخابات با حضور حداکثری مردم عجین است و تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی پیگیری و مورد بررسی قرار می‌گیرند.

او با تأکید بر ضرورت توجه همگان به قانون گفت: بر اساس قانون استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است و  اقدامات پیشگیرانه در جهت تحقق عدالت انتخاباتی از رویکرد‌های مهم ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان،  برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و بی طرف را ملاک عمل مسئولان نظارتی و اجرایی  دانست و افزود:  باید بکوشیم تا شور و نشاط مردم ارتقاء یابد و انتخابات در فضای رقابتی و سالم برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها