موج

دادستان کل کشور:

دادستان کل کشور گفت: سوء مدیریت برخی مسئولان موجب نارضایتی مردم از وضع موجود و بروز مشکلات در جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری سفر خود به استان اصفهان و زیارت امامزاده سید محمد با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان خمینی شهر گفت: خرسندم که در شهرستان خمینی شهر حضور پیدا کردم و توفیق زیارت قبور شهدا را یافتم.

وی با بیان این مطلب که زیارت قبور شهدا که اکثر آنها زیر سن 16سال هستند چه تکلیف سنگینی را برعهده ما گذاشته است، افزود: خونهای بسیاری تقدیم انقلاب شده تا این مسئولیت ها به ما برسد و امیدواریم شرمنده شهدا نشویم.

دادستان کل کشور با بیان آیه مبارک قرآن که در روز قیامت جلوی مسئولان را بگیرید چون باید از آنها سوال شود، ادامه داد: باور بر معاد وقیامت این تفکر را به وجود می آورد که یک مسئول آیا  خیانت می کند؟اغماض و چشم پوشی دارد؟ باری به هر جهت می گوید؟

حجت الاسلام والمسلمین منتظری افزود: بی ارزش بودن دنیا از دید امیرالمومنین (ع)باید سرلوحه تمامی ما مسئولان قرار گیردچه اینکه دنیا از نظر مولای متقیان از کهنه کفش پاره ای کم ارزش تر است مگر اینکه حق مظلومی از ظالم گرفته شود.

رییس دادگاه روحانیت ضعفها و آسیبهای موجود در جامعه را از ضعف مسئوولان برشمرد و اظهار کرد: با فساد مسئولان و دستگیری آنها ضعف اجرای قانون هویدا می شودو اینکه اگر  مسئولی بخاطر فساد تشکیل پرونده داشته باشد چهره زیبایی ندارد.

وی با توضیح اینکه وقتی خواص دچار فساد می شوند مردم از قوه قضاییه انتظار اجرای عدالت و قانون را دارند هشدار داد: در حوزه فساد اخلاقی که در سوره مبارکه نور به آن اشاره شده است حاکمیت. باید هوشیار باشد و درسهای نهج البلاغه را در زندگی خود اجرایی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری  اظهار کرد: در هشت سال هجمه دنیا به ایران ملت ایثارگری و فداکاری خود را جهت برجایی اسلام و نظام مقدس اسلامی نشان داد و از نتایج پیروزی این جنگ اخلاص امام امت بود.

وی حوادث اتفاق افتاده منطقه و لبنان وعراق را از نقشه های دشمنان برشمردو تصریح  کرد: شیعیان واقعی و مریدان امام علی (ع)پیرو این مکتب هستند؟

 دادستان کل کشور خاطرنشان  کرد: ملت ایران بصیرت دارد و و فرد بصیر دچار گمراهی نمی شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری  به نحوه مدیریت مسّولان اشاره کردو ظرفیتهای مردم جامعه را فراوان برشمرد و گفت به دلیل ضعف مدیریتی و سوء مدیریت مشکلات فراوانی در جامعه به وجود می آید.

وی تکلیف نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را حائز اهمیت خواند و عنوان کرد: مردم در بحث بنزین دچار یک شوک شدید شدند.

حجت الاسلام والمسلمین منتظریتوضیح داد: مردم در این اغتشاشات راه خود را از فتنه گران مشخص کردند و این جای تشکر دارد.

دادستان کل کشور امنیت کشور را حائز اهمیت برشمرد و گفت: سلبریتی ها و کسانی که از آشوبگران حمایت می کنید آیا اگر همین بلاها بر سر فرزندانتان بباید همین گونه ساکتید؟

وی افزود: کسانی که به ظاهر حامی مردمند و ریالی خرج آسیب دیدگان نمی کنند دولت وظیفه دارد در ازای خسارتهایی که اشرار به مردم وارد کردند جبران خسارت کند.

دادستان کل کشور به مصداق های افراد خائن اشاره کرد و ادامه داد: این ملت به خاطر رفاه و یک لقمه غذا قیام نکردند و پای این نظام و انقلاب ایستاده اند و آرزو داریم که این پرچم به دست صاحب الامر برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها