موج
کدخبر : ۳۰۴۹۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-304989

معاون سیاسی استاندار مازندران تاکید کرد:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در چند ماه آینده بر ضرورت حفظ بی‌ طرفی همه دست اندرکاران انتخابات، رعایت قانون و مشارکت حداکثری مردم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسین حسن نژاد در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان عباس آباد بر تلاش همه مسئولان برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی، افزایش تولید و اشتغالزایی در شهرستانها تاکید کرد.

وی ادامه داد: برگزاری انتخابات بی طرفانه و سالم، به عنوان مظهر اراده مردم باید مورد توجه تمامی دستگاه های اجرایی باشد.

حسین زادگان بر حفظ اعتماد و مشارکت حداکثری مردم به عنوان یک موفقیت بزرگ برای نظام یاد کرد و اظهار داشت: باید از هر گونه جهت گیری و استفاده از امکانات دولتی برای داوطلب خاص در شهرستان ها جدا پرهیز شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در ادامه با اشاره به اعمال تحریم کشور از سوی دشمنان گفت: مسئولان با توجه به شرایط تحریم کشور باید با بکارگیری راهکارهای مناسب بتوانند در جهت تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کنند.

وی بیان داشت :ضمن اینکه مدیران باید با استفاده از منابع و ظرفیت های موجود و همچنین همراهی و تعامل دیگر دستگاه ها بتوانند به دنبال توسعه و پیشرفت کشور باشند.

حسن نژاد اذعان داشت: با وجود ظرفیت بالای بخش خصوصی نباید از این ظرفیت در جهت ایجاد اشتغال در جامعه غافل بود و می توان با یک برنامه ریزی مناسب در جهت توسعه شهرستان ها گام برداشت.

عباس شیرینی همپا، فرماندار جدید شهرستان عباس آباد نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت های شهرستان برای خدمت رسانی صادقانه به مردم، خواستار تعامل تمامی دستگاه ها همراه با حفظ حقوق شهروندی برای توسعه شهرستان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها